CONTACT US

Koru Mah. Ahmet Taner Kışlalı Cad. North Star Plaza 4/L Çayyolu / ANKARA

CALL CENTER

TEL: 0312 240 41 90

MOBILE: 0543 240 41 95

WORKING HOURS

Weekdays: 9:00 – 18:30

Saturday:9:00 – 18:30

PRIVATE DENTIA ORAL AND DENTAL HEALTH POLYCLINIC

Private DENTIA Oral and Dental Health Polyclinic always prioritizes quality service and patient satisfaction with a corporate understanding, with its specialist doctors and experienced staff. You can make your appointments and get information about your oral and dental health from our specialist dentists serving in ANKARA Çayyolu.

At Dentia Oral and Dental Health Center, get to know our specialist dentists.

OUR DOCTORS
Dentia Diş Kliniği Ankara

DENTIA DENTAL CLINIC

As Dentia Oral and Dental Health Polyclinic, we strive to provide comprehensive oral and dental health services that will increase patient satisfaction as soon as possible. In our clinic, where the best doctors and assistant personnel in the field are available, patient rights are always observed by us. Our team, which is growing day by day, has started to serve a wide range of patients in a short time.

Dentia Diş Kliniği Ankara

Ankara Çayyolu Dentia Dental Clinic Provides Service by Our Experienced Doctors and Team.

CLINICAL APPLICATIONS AND OUT TREATMENTS

Aesthetic Dentistry (Smile Design, Porcelain Laminate Veneers, Soft Tissue Aesthetics, Bleaching), Oral, Dental and Maxillofacial Surgery, Implantology (Implant Treatment), Orthodontics (Crowding Dentistry), Endodontics (Root Canal Treatment), Pedodontics (Pediatric Dentistry), Periodontology (Gingival Diseases), Conservative Dental Treatment (Filling, Protective Treatments, Composite Veneer)

İMPLANT TEDAVİSİ

Çene kemiğine titanyum vidalar yerleştirilerek uygulanan implant tedavisi, yapay diş köküdür. İmplantlar sayesinde geleneksel kron köprü protezlerindeki gibi diş kesimi yapılmadığından, hastanın sağlam dişleri korunmuş olur. Ayrıca tam dişsiz hastalarda protezlerin tutuculuğu için implantlardan yararlanılarak implant destekli hareketli protezler yapılabilir.

READ MORE

ORTODONTİ

Ortodonti, alt ve üst çeneler ile dişlerdeki çapraşıklıklarının düzeltilmesi , çene kemiklerinin birbirleri ile pozisyonlarını inceleyen ve bu konulardaki sorunları tedavi eden diş hekimliği dalıdır. Ankara Ortodonti tedavisi hizmetini kliniğimizde uzman hekimlerimiz tarafından sağlanmaktadır.

READ MORE

ESTETİK DİŞ HEKİMLİĞİ

Modern diş hekimliği uygulamalarından ve teknolojik gelişmelerden  faydalanan estetik diş hekimliği, kişinin sağlıklı olmasının yanında estetik açıdan ideal ve etkileyici diş ve çene yapısına sahip olmasını hedefler. Ankara Dentia ağız ve diş sağlığı polikliniği deneyimli ekip ve uzman diş doktorlarıyla sizlere hizmet etmektedir.

READ MORE

ÇOCUK DİŞ HEKİMLİĞİ

Çocuk diş hekimliği olarak da bilinen pedodonti, doğdukları andan itibaren bebek ve çocukların geçici ve kalıcı dişleriyle ilgili her türlü problemle ilgilenir. Modern, güncel ve etkili uygulamaları içeren pedodonti tedavileri sayesinde çocuklar sağlıklı ağız ve diş sağlığına kavuşurlar.

READ MORE

KANAL TEDAVİSİ

Endodontinin (kanal tedavisi)  hedefi kişinin diş kaybına uğramasının önüne geçmek ve problemli dişi kurtarmaktır. Çürümenin ağırlaştığı dişlerde, çatlayan ya da kırılan dişlerde, uzman diş hekiminin uygun görmesi halinde kanal tedavisi uygulanabilir.

READ MORE

AĞIZ DİŞ VE ÇENE CERRAHİSİ

Ağız, diş ve çene cerrahisi, Diş çekimi, gömülü diş operasyonu, implant, çene kırığı tedavisi, çene tümörü, apse ve kistlerinin saptanması ve tedavisi, protez ve ortodontik tedavi öncesi dokuların düzenlenmesi gibi  pek çok konu çene cerrahisi kapsamındadır.

READ MORE

MEET OUR TEAM

Doctors of Private Dentia Oral and Dental Health Clinic

Spc. Dr. Dt. Nurgün OLCAY
Spc. Dr. Dt. Nurgün OLCAY Specialist Dentist
RESTORATIVE DENTAL TREATMENT SPECIALIST
Spc. Dr. Dt. Özge BATMAZ
Spc. Dr. Dt. Özge BATMAZ Specialist Dentist
ORTHODONTICS SPECIALIST
Spc. Dr. Dt. Yeliz ARSLAN GÜL
Spc. Dr. Dt. Yeliz ARSLAN GÜL Specialist Dentist
DENTURE SPECIALIST
Spc. Dr. Dt. Nezate DADAKOĞLU
Spc. Dr. Dt. Nezate DADAKOĞLU Specialist Dentist
PEDODONTICS SPECIALIST
Spc. Dr. Dt. Serkan DADAKOĞLU
Spc. Dr. Dt. Serkan DADAKOĞLU Specialist Dentist
ORAL, DENTAL AND MAXILLOFACIAL SURGERY SPECIALIST

You can review the list of contracted organizations at Dentia Oral and Dental Health Center.

CONTRACTED ORGANIZATIONS

ORAL AND DENTAL HEALTH

For detailed information about Oral and Dental Health, call Ankara Dental Clinic Dentia.

WHERE ARE WE